-->

Pokazy sztucznych ogni.

Pokazy sztucznych ogni od zawsze towarzyszą wielkim wydarzeniom społecznym i kulturalnym na całym świcie. Trudno wyobrazić sobie coroczne obchody Sylwestra lub otwarcie kolejnej Olimpiady bez pokazu pirotechnicznego. Fajerwerki niezmiennie urzekają ludzi swoimi barwami, dynamiką i kanonadą dźwięków. Dla nas to nie tylko praca ale także życiowa pasja, której się bezgranicznie poświęcamy.

Image

OFERTA.

Wykonujemy duże widowiska pirotechniczne oraz całkiem małe pokazy fajerwerków. Każdy pokaz sztucznych ogni to dla nas wyzwanie artystyczne, techniczne i logistyczne, któremu starami się sprostać. Wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam podejmować się wszelkiego rodzaju zadań. Stosujemy najlepsze dostępne na rynku materiały oraz najnowszy sprzęt pirotechniczny.

Kameralne pokazy sztucznych ogni.

Czas trwania takich pokazów to od 3 do 5 minut. Są one wykonywane z użyciem półprofesjonalnych materiałów pirotechnicznych. Aranżujemy je do wybranej lub wskazanej przez klienta muzyki. Wykorzystujemy ładunki o maksymalnym dopuszczalnym w danej lokalizacji kalibrze.

Możemy wykonać dowolne napisy lub logotypy pirotechniczne. Do dyspozycji są również "gotowe" elementy tego typu.

interzero logo

Osoby poszukające najtańszej oferty zapraszamy do zapoznania się z propozycją
MINI POKAZY FAJERWERKÓW

Widowiska pirotechniczne i multimedialne.

Realizujemy wszelkiego rodzaju widowiska pirotechniczne, w tym także ze wsparciem multimediów np. laserów. Nasze pokazy są zawsze wpełni zsynchronizowane z podkładem muzycznym. Scenariusze widowisk piszemy pod konkretne lokalizacje imprez, na równi stawiając walory artystyczne i wymogi bezpieczeństwa. W naszych widowiskach wykorzystujemy szeroką gamę efektów pirotechnicznych tj. efekty frontowe, barokowe, wysokie oraz specjalne, o ile pozwala na to lokalizacja imprezy. Do realizacji widowisk używamy wyłącznie materiałów z europejskimi certyfikatami bezpieczeństwa CE.

Wianki nad Wisłą | Warszawa | 2012.06.23

Więcej informacji na temat widowisk znajdziesz na naszej dedykowanej stronie
POKAZY SZTUCZNYCH OGNI | WIDOWISKA PIROTECHNICZNE

Posiadamy koncesję na obrót profesjonalnymi materiałami pirotechnicznymi oraz pozwolenie na wykonywanie pokazów sztucznych ogni na terenie całego kraju. Dysponujemy profesjonalnym magazynem do przechowywania materiałów wybuchowych oraz transportem ADR do ich przewozu. Stosowane przez nas komputerowe systemy sterowania gwarantują pełną synchronizację pokazu z tłem muzycznym oraz bezpieczne wykonanie widowiska. Wszyscy nasi pirotechnicy posiadają uprawnienia do prowadzenia prac z materiałami wybuchowymi oraz do nadzoru nad realizacją pokazów pirotechnicznych.

WRÓĆ NA GÓRĘ