^ na górę
pokazy sztucznych ogni - slider 1 pokazy sztucznych ogni - slider 2 pokazy sztucznych ogni - slider 3

Pokazy sztucznych ogni. Pokazy pirotechniczne. Pokazy fajerwerków.

Świadczymy wszechstronne usług pirotechnicznych, o najwyższej jakości, za rozsądną cenę, z gwarancją pełnej satysfakcji dla klienta. Zdobyta w minionych latach wiedza i wszechstronne doświadczenie pozwalają nam podejmować się realizacji wszelkiego rodzaju pokazów i widowisk pirotechnicznych, zarówno zewnętrznych – plenerowych, jak i wewnętrznych – scenicznych.

Nasze pokazy zawsze są zsynchronizowane z podkładem muzycznym, co zdecydowanie podnosi ich wartość artystyczną. Scenariusze widowisk piszemy zawsze pod konkretne lokalizacje imprez, stawiając na równi walory artystyczne i wymogi bezpieczeństwa. W pokazach wykorzystujemy bardzo szeroką gamę efektów pirotechnicznych tj. efekty frontowe (np. komety i wyrzutnie), barkowe (np. wulkany i fontanny), wysokie (np. bomby kulowe i cylindryczne) oraz specjalne (np. bomby wodne) w przypadku nietypowej lokalizacji imprezy. Do realizacji widowisk używamy wyłącznie materiałów z europejskimi certyfikatami bezpieczeństwa.

Posiadamy koncesję na obrót profesjonalnymi materiałami pirotechnicznymi oraz pozwolenie na wykonywanie pokazów sztucznych ogni na terenie całego kraju. Dysponujemy profesjonalnym magazynem do przechowywania materiałów wybuchowych, oraz transportem ADR do ich przewozu. Stosowane przez nas komputerowe systemy sterowania gwarantują pełną synchronizację pokazu z tłem muzycznym, oraz bezpieczne wykonanie widowiska. Wszyscy nasi pirotechnicy posiadają uprawnienia do prowadzenia prac z materiałami wybuchowymi, oraz nadzoru nad realizacją pokazów sztucznych ogni.

Nasza standardowa stawka kalkulacyjna za 1 minutę trwania widowiska wynosi 2.000 złotych netto i obejmuje wszystkie koszty związane z przygotowaniem oraz wykonaniem pokazu (materiały, obsługa, transport, ubezpieczenie). Proponowana stawka pozwala nam realizować widowiska o właściwym tempem i dynamice, z wykorzystaniem profesjonalnych materiałów pirotechnicznych renomowanych producentów. Duże widowiska oraz te o specyficznym charakterze kosztorysujemy indywidualnie z zachowaniem zasady, że koszty materiałów pirotechnicznych powinny stanowić około 2/3 zaoferowanej klientowi ceny pokazu. Oczywiście nie wykluczamy możliwości negocjacji ceny lecz w granicach, które pozwolą nam zachować akceptowany przez nas standard widowiska.

Zapraszamy do współpracy !

 

Kontakt:
Jacek Kęsik / tel. +48 601416001 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zbigniew Kubicki / tel. +48 601500949 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pokazy sztucznych Ogni, Pokazy Fajerwerków, Widowiska Pirotechniczne - tym się właśnie zajmujemy. To nasz zawód i pasja.